normobaria, gdzie szukać ?

normobaria, gdzie szukać ?

Korzystaliście kiedyś z komory normobarycznej? Chce się na taki zabieg zapisać, ale nie wiem czy warto to zrobić?

suderuss3

Posty: 1

 
Korzystałem z takich zabiegów i jestem bardzo zadowolony. Człowiek czuje się o wiele lepiej po takim dotlenieniu całego organizmu. Mnie to pomogło, ale czy na wszystkich działa tak samo to nie wiem? Na pewno trzeba wypróbować tego na sobie, aby się przekonać.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Moja żona korzystała z tlenoterapii i jest niezwykle zadowolona. W takiej komorze normobarycznej można odmłodzić swój organizm. Nawet można podobno żyć dłużej.

Mariusz

Posty: 13

 
Zabiegi tlenoterapii można mieć tutaj https://normobaria.net.pl. Byłem tam i rzeczywiście czułem się wspaniale, dlatego innym też polecam. Było pożądane byłoby się nim poddać.

danka33

Posty: 10

 
Korzystałem z firmy normobaria i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Uważam, że ta firma zna się na rzeczy i posiada na własne zabiegi specjalistyczne certyfikaty. Można to sprawdzić na stronie.

edmund

Posty: 1

 
Uważam, iż do regeneracji organizmu tlenoterapia jest najlepsza. Można takie zabiegi przeprowadzić w specjalnej komorze. Wszystko jest ustawiane przez fachowców, dlatego jest bezpieczne dla naszego organizmu. Dużo osób, jakie znam poddawało się takim zabiegom i są zadowolone.

marcin225

Posty: 3