tychy rolety, szukam !

tychy rolety, szukam !

Kto oferuje w Tychach rolety materiałowe? Chciałbym porównać różne oferty i wybrać coś, co mi się najbardziej spodoba.

Rico

Posty: 2

 
Odszukałem oferty z roletami dzień noc z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/4,rolety-materialowe/17,roleta-dzien-noc.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, ale na pierwszy rzut oka wyglądają rzeczywiście bardzo dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

Oct714

Posty: 24

 
Testowałem inne rozwiązania, natomiast jak dla mnie oferty z roletami dzień noc z Tych to coś, co pożądane byłoby wybrać. Niskie ceny, natomiast i wysoka, jakość wykonania to oferta dla nas.

Marioleczka

Posty: 9

 
Zamawiałem w Tychach rolety i firma faktycznie się postarała. U mnie to były rolety materiałowe, lecz tradycyjne i jestem z ich oferty faktycznie niezwykle usatysfakcjonowany.

Klarka34

Posty: 16

 
Testowałem różne rozwiązania, ale jak dla mnie oferty z roletami dzień noc z Tych to coś, co warto wybrać. Niskie ceny, ale i wysoka, jakość wykonania to oferta dla nas.

wisła1905

Posty: 14

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Nie ulega wątpliwości były to okna z montażem, albowiem nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym bardziej, że tak naprawdę wcale to nie kosztowało tak mnóstwo jak niektórym się mogło to wydawać.

wacek22

Posty: 14