dostawcy erp, szukam !

dostawcy erp, szukam !

Szukam portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

Gucio

Posty: 1

 
Powiem wam, że wiem jakie jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Madzia

Posty: 7

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

piehoot

Posty: 13

 
Na różnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, ale również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów różnych w internecie.

Black_Riot

Posty: 6

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, wobec tego tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl odnajdziesz wiele ciekawych informacji. na różne tematy związane z firmą.

Gumer45

Posty: 5

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

alus

Posty: 9

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

67_678

Posty: 23

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

CoRyn

Posty: 21