film online znany serwis, gdzie szukać ?

film online znany serwis, gdzie szukać ?

Witam, czy wiecie może , gdzie obejrzeć fajny film online? Możecie polecić mi jakiś znany serwis, który oferuje dużą bazę filmów za darmo?

weryl77

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z jakiej ja korzystam https://www.megafilm.pl. Z reguły sławne serwisy wymagają kupienie pakietu premium. Na stronie którą Ci podałem, nie wymagają takiego działania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

Dersei02

Posty: 12

 
Dokładnie tak jest, jak ty piszesz. Możesz oglądać za darmo, a jak pragniesz wiecej szanse to możesz wykupić pakiet premium. Jeżeli pragniesz oglądać tylko serial online na znany serwis to nie musisz tego robić.

wujekB

Posty: 11

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednakże za premiery kinowe trzeba na nieszczęście płacić gigantyczne pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

Bialy_Wilkos

Posty: 24

 
Powiem wam, że najczęściej filmy online znane serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, ale jednak okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

Black_Riot

Posty: 4

 
Powiem wam, że na ogół filmy online znane serwisy nie proponują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, natomiast jednakże okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

dmanuss

Posty: 3