busy do niemiec, jaka firma ?

busy do niemiec, jaka firma ?

Chce pojechać busem do niemiec, ale nie za bardzo wiem, jaką firmę wybrać? Kto jest rzetelny i ma w miarę niskie ceny przejazdów?

guster

Posty: 1

 
Korzystam zawsze z firmy, która organizuje busy do niemiec z pomorskiego i jestem zadowolony. Profesjonaliści zawsze mają usługę door to door. Dla mnie to najlepsze, co można wybrać, bo nie muszę biegać z bagażem. Ceny transportu są bardzo różne i wszystko zależy gdzie do Niemiec tak naprawdę chcemy się wybrać.

Embrute

Posty: 27

 
Dawniej, kiedy ceny paliwa były niższe to można było jechać kombinować na własną rękę wyjazdy. Dzisiaj w żaden sposób się to nie opłaca, bowiem koszty są zbyt wysokie.

Marko

Posty: 4

 
Widziałem firmę zajmująca się transportem busami do niemiec z zachodniopomorskiego na stronie https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/przewoz-transport-osob-na-trasie-leba-szczecin-berlin-do-stuttgart/. Sprawdźcie sobie czy należałoby z nimi współpracować czy może jednak nie?

Kitas

Posty: 3

 
Kilka razy byłem busem w Niemczech i kilka razy swoim samochodem. Jeśli jedziemy w pięć osób to już się to opłaca, ale jeśli ktoś jedzie sam to lepiej zabrać się do busa.

wisła22

Posty: 10

 
Można jechać busem, lecz trzeba sprawdzać, z którą firmą mamy to wykonać. To znaczące dla nas. Chodzi o to żeby mieć komfortowe busy, albowiem im dalej się jedzie tym droga jest niezwyklej uciążliwa. Istotne będzie również to, aby kierowcy byli profesjonalistami, albowiem my chcemy przecież bezpiecznie dojechać do niemiec pod wskazany adres.

adamu90

Posty: 11

 
Busy to tani sposób na dostanie się nawet pod granicę z Francją, dlatego osobiście polecam takie rozwiązanie. Mnie zawsze się podoba w takim busie, bo mogą sobie odpoczywać. Jadę i niczym się nie przejmuje. Słucham muzyki albo oglądam filmy. Im bardziej komfortowy jest bus tym bardziej jestem z tego zadowolony.

edyta123

Posty: 9

 
Uważam, że obecnie najtaniej będzie pojechać busem do niemiec. Zorganizowany transport jest tani i szybki. To kierowca zastanawia się jak ma trafić do celu, a nie my. Zawsze jak jadę do pracy to korzystam z busa. Wam również polecam taką formę transportu.

warter88

Posty: 9