drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Jakie macie doświadczenia z zakupem mebli ostatnio? Cenowo jeszcze w miarę rynek wygląda, czy nie za bardzo. Zastanawiam się nad remontem, raczej drobnym i właśnie wymianą drzwi, dokupieniem stolika kawowego i takich bardziej drobnych rzeczy. W jednym miejscu chciałbym spójne kolekcje mebli skompletować, dlatego przydadzą się inspiracje i wasze doświadczenia. Widziałem już kilka merytorycznych wątków i mam nadzieję, że ten również nie zawiedzie.

Grochu

Posty: 1

 
Szukam zawsze mebli nie tylko użytecznych, ale stanowiących wizytówkę, może nawet reprezentację luksusu. W niektórych kręgach, szczególnie biznesowych takie podejście się liczy.

Filtry2014

Posty: 2

 
Drzwi i podłogi dębowe realizuje firma http://www.meblerevia.com. Pracują z litym dębem od wielu lat.

hertinho

Posty: 2

 
Dotrzymują terminów, jeszcze przy okazji zaznaczę, bo składałem większe zamówienie niedawno. Na Allegro ich znalazłem kiedyś, długo już działają i wiosną pewnie jakieś promocje się szykują, więc doradzałbym śledzenie ich mediów społecznościowych.

propek1

Posty: 15

 
Rewelacyjnie to wygląda, szczególnie dąb przebity starą cegłą. Muszę znowu przemyśleć założenia wykończeniowe. Cieszę się, że trafiłem na ten wątek :)

matckhew

Posty: 2

 
Jak dopytasz to się dowiesz, że nawet poszczególne meble montują i projektują wcześniej w taki sposób, aby możliwie najlepiej wpisały się w aranżację. U siebie robiłem wnętrza minimalistyczne, drewniane, ale nastawiony na luksus i ten producent akurat takie potrzeby rozumie.

Laleczka

Posty: 21

 
Mam od nich fotel bujany i przyznam szczerze, że spędzam na nim ogrom czasu z czytnikiem :) Bardzo mnie relaksuje. Wygodny układ, skórzane siedzisko, więc tyłek się nie męczy po dłuższym użytkowaniu. Solidnie profilowane.

Złoty

Posty: 11

 
Tak, oni transportują samodzielnie, więc znika ryzyko uszkodzenia mebla po zamówieniu. Dla mnie to jeden z największych plusów, szczególnie przy większych zakupach.

Pendrzeec

Posty: 17