my cafe triki, opinie

my cafe triki, opinie

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

Wacław

Posty: 1

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i dużo innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, wobec tego pożądane byłoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w bezproblemowy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wówczas w grze o dużo lepsi niż teraz.

wisła1905

Posty: 15

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty znajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

TomekK

Posty: 19

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

codePerformance

Posty: 18

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

gruszk34

Posty: 8

 
Gier jest bardzo sporo, natomiast akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to dużo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się niewątpliwie skupić, trzeba korzystać z poradników, natomiast z biegiem czasu takie granie jest o dużo łatwiejsze. Można uzyskiwać o dużo lepsze efekty własnej pracy.

zbychuuu

Posty: 22

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Oleczka1

Posty: 3