pluginy na stronę internetową, poszukuję!

pluginy na stronę internetową, poszukuję!

Cześć, chciałabym się dowiedzieć, z jakiej strony czerpiecie wiedzę, jeśli chodzi o pluginy na stronę internetową? Jestem na etapie planowania własnej witryny, tylko nie wiem, jakie wtyczki są przydatne.

Dzidzia

Posty: 1

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w swojej witrynie.

Yuri20

Posty: 9

 
Jak chcesz odszukać przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl. Jest to strona, która pomoże Ci odszukać wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Wiele interesujących wskazówek, wiadomości, a zarówno informacji w jednym miejscu.

aliDER$

Posty: 6

 
Pluginy na stronę internetową są niezwykle przydatne. Jeśli pragniesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Mnóstwo jest ciekawych wtyczek, jakie warto zastosować na własnej stronie internetowej.

Motospec

Posty: 9

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z jakich warto korzystać. Poniektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

labuh

Posty: 16

 
Wiem, że jest wtyczka, jaka daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może pożądane byłoby odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

kadajo

Posty: 3

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

Gucio

Posty: 2

 
Na dużo stronach internetowych możesz poczytać o tym, która wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja przeważnie poszukuję takich informacji na stronach przeróżnych programistów.

TomekK

Posty: 3

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Sikast

Posty: 3