sprawdzanie numerów telefonów z UK, poszukuję

sprawdzanie numerów telefonów z UK, poszukuję

Poszukuje na już bazy z numerami telefonów. Mam kilku natrętów z Polski, niemniej jednak zdarzają się telefony z UK. Najpierw chce ich zbadać, a potem ich wrzucę na czarną listę. Jaki serwis możecie mi polecić?

100%UP

Posty: 1

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają niesłychanie w wielu przypadkach.

Saradoonin

Posty: 3

 
Mam rodzinę w UK, wobec tego muszę zawsze uważać. Można się faktycznie na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, niemniej jednak zaoszczędzimy mnóstwo stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

mniszko

Posty: 4

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niezwykle zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niezwykle proste do zrobienia.

Kitas

Posty: 13

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej obecnie, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bowiem, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Yuri20

Posty: 9