przenośne garaże Węgry, polecicie ?

przenośne garaże Węgry, polecicie ?

Witam. Znacie, jakąś firmę, która jest w stanie na Węgry wysłać przenośny garaż z blachy trapezowej?

Jasieczek23

Posty: 2

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o wiele niższa od tych, które znalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Wielu moich sąsiadów Węgrów z polskich ofert korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

audi80

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to jest niezmiernie duży wybór blaszanych garaży, zatem każdy coś dla siebie znajdzie. My na Węgry zamawialiśmy duży garaż według własnego projektu. Firma wszystko dla nas przygotowała. Działają szybko, zatem warto z takich usług korzystać.

urszulka

Posty: 6

 
Przeglądałem takie oferty i porównywałem je z tymi, jakie mamy na Węgrzech. Te polskie są zdecydowanie bardziej korzystne. Materiały garaży są o sporo lepsze.

Kitas

Posty: 4

 
My zamawialiśmy kilka podwójnych garaży przenośnych w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Oni na sto procent obsługują Węgry, dlatego nie ma z tym żadnych problemów. Cena? Wszystko będzie zależne od tego, co się wybierze. Jest baza, ale można również mieć dodatki.

Czarek

Posty: 5

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, albowiem oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam prędko pomogą.

Mikuśio

Posty: 2

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, bo oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

namok

Posty: 3