Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Gotowe meble, czy na zamówienie i argumenty. Proszę o wasz udział w dyskusji, nawet z przykładami, co macie u siebie w domu.

Marioleczka

Posty: 1

 
Tak, też u nich robiłem, ale klasyczną szafę i po tym projekcie kolejne zamówienie poszło, więc w taki sposób też możesz podejść do sprawy. Najpierw jedno małe zamówienie, a później coś większego.

Biudzibudzio

Posty: 37

 
No właśnie oni nawet sprzęt AGD ogarniają pod zabudowy kuchenne, więc dość kompleksowa opieka klienta. Nie wiem, czy ktoś wcześniej napisał o tym.

Pyszności2

Posty: 10

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

ym-9090

Posty: 4

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

strusiek

Posty: 20

 
Z Trójmiasta Lowen, a co do zamawiania mebli to wizualizacje obowiązkowo, najlepiej również bezpłatne spotkanie z projektantem. Materiałów cała masa do dyspozycji, więc musisz się zastanowić nad budżetem i oczekiwaniami jakościowymi. W tym momencie to można optymalizować i to bardzo mocno.

Boberek

Posty: 2

 
Kuchnię to sobie zabuduj do góry, bo oszczędzisz sporo miejsca, a szafki można sprytnie otwierać, bez żadnego wysiłku.

plertoo3

Posty: 4

 
Fronty lakierowane mat najlepiej według mnie wyglądają, a z dodatkowym oświetleniem ledowym, jakimiś taśmami to już w ogóle nowoczesny styl. Polecam takie podejście.

Gucio

Posty: 13

 
Raczej teraz się wywiązują terminowo z realizacji, natomiast bardziej zdalny kontakt, wszystko załatwiane online. Reszta bez zmian, czyli cały proces produkcyjny. Możesz spokojnie rozmawiać, nawet w tym momencie funkcjonowania gospodarki.

JasioJasio

Posty: 2

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

Gosienka54

Posty: 13