depilacja laserowa gdańsk, oferta

depilacja laserowa gdańsk, oferta

Jestem w ciąży i zastanawiam się czy może poddać się depilacji laserowej w Gdańsku? Mam upatrzony salon.

Kruk

Posty: 2

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, dlatego, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo zwykle to jest mało przyjemne uczucie.

Facio

Posty: 5

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Black_Riot

Posty: 4

 
Miałam lekki wąsik i na nieszczęście na co dzień wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, natomiast komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

874509

Posty: 20

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

johncena67

Posty: 8

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, albowiem różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

mJaUrVcEin

Posty: 9

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, iż to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie kłopot z głowy i nie muszę się stresować włosami.

bobuś34

Posty: 2

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie warto było wydać na niego pieniądze, bo są z tego super efekty.

Grooby

Posty: 5

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

Joe

Posty: 3

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że rzeczywiście robią to fachowo.

krysian6

Posty: 4