parada żagowców, gdzie warto ?

parada żagowców, gdzie warto ?

Hej, czy wiecie może, gdzie zobacze zdjęcia Baltic Sail? Bardzo interesuje mnie ten temat i nie wiem, gdzie znaleźć więcej informacji o tym wydarzeniu.

Kasia

Posty: 1

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

ewa

Posty: 12

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

Hoteowo24h

Posty: 2

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednak ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Naprawdę jest na co popatrzeć, wobec tego zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Dzień dobry, powiem Ci, iż w internecie są inne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, iż na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

sthEn

Posty: 22

 
Powiem Ci, iż piękna jest parada żaglowców. My z całą rodzinę jeździmy nad może, aby widzieć to na żywo. Jednakże jeśli nie mogłeś być zawsze możesz wejść na tę stronę inetrentową https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Zobaczysz tam pełno świetnych fotografii.

ghjss

Posty: 33

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Bardzo interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

grużdzin

Posty: 7

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

namedal6

Posty: 3

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

Gabat

Posty: 2