dobry księgowy Gdańsk

dobry księgowy Gdańsk

Biuro rachunkowe waszym zdaniem, czy raczej księgowość online, albo jeszcze jakieś inne struktury? Jak to jest u was, co możecie realnie polecić i początkującym i bardziej doświadczonym przedsiębiorcom?

QwerTery

Posty: 1

 
Mały ZUS teraz, ulga na start i można nieźle zarobić, jak się gospodarka nieco odbije. Pytanie tylko, kiedy otworzą całą gospodarkę. Bez księgowej to się z niczym nie ruszam tak naprawdę od roku. Też przeskoczyłem z księgowości online.

Julian

Posty: 5

 
Potwierdzam, że w tym biurze masz odbiór osobisty dokumentów, jak potrzebujesz. Organizacja rewelacyjna, deklaracje podatkowe na czas, kwestie VAT i zmiany wyjaśnione, mocne dopasowanie do branżowej praktyki u przedsiębiorcy.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Cennik usług księgowych z reguły się uzależnia od skali wystawianych dokumentów księgowych, więc przyda się ocena, ilu klientów będziesz miał na początku. Zrób lekkie rozeznanie.

merlo45

Posty: 2

 
Najlepiej właśnie połączyć kadrowe sprawy z księgowymi, bo to się przydaje. Czysty outsourcing. Online tylko to nie wiem, raczej dla mocno doświadczonych. Jednak kontakt z księgową to większy spokój.

znamsienatym

Posty: 6

 
Zatrudniam ludzi na umowie o dzieło (jeszcze) i sprawy kadrowo-płacowe przerzuciłem na https://biurorachunkowe.org.pl/ w Gdańsku, bo nie chciałem się martwić o rejestrację. Przecież od tego roku wszedł obowiązek rejestracji umów o dzieło i sam nie wiem, jak długo ta forma zatrudnienia w ogóle pociągnie. Przez biuro upewniłem się, czy działam legalnie i czy nie narażę się na opłacanie dodatkowych składek. Na razie wszystko jest ok.

propek1

Posty: 6

 
Postaraj się o biuro rachunkowe z opieką online, zaoszczędzisz i w ogóle lepiej się pracuje. Pytanie też, czy księgowa rozumie Twój biznes. Niektóre biura rachunkowe się specjalizują w konkretnych branżach, więc poszukaj może pod tym kątem?

WacDEC

Posty: 2

 
Bardzo doświadczona księgowa, w tym specjalistka ds. podatków i kadr, płać, masa kursów porobionych. Sam u niej jestem i nie narzekam. Tyle razy mnie wyprowadziła na prostą, że nie zliczę. Pozdrawiam przy okazji.

Yuri20

Posty: 2